خدمات برش ورق استیل با دستگاه برش لیزر کیو کوشین

سرویس ها برش ورق استیل با دستگاه برش لیزر – کیو کوشین
برش لیزر آهن

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به ارتقا مقدار مرغوب بودن و توجه اجزای ساخته شده، به کارگیری از دستگاه های به روز و پیشرفته امری اجتناب ناپذیر می باشد.

برش لیزر آهن

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون به ارتقا مقدار مرغوب بودن و توجه اجزای ساخته شده, به کارگیری از دستگاه های به روز و پیشرفته امری اجتناب ناپذیر می باشد.

قبل از توصیه برش لیزری آهن با خواندن این مطلب دیتا ها کامل از روش قیمت برش لیزر آهن و سایر اطلاعاتی که در ادامه ادامه اینجا به آن می پردازیم به دست آوردن خواهید کرد.

به طور معمول این شیوه به جهت ضخامت های 10 تا 2000 میلی متر کاربرد دارد البته با به کارگیری از یک سری شیوه ها می تواند به جهت ضخامت های 6 تا 300 میلی متر نیز آیتم به کارگیری قرار گیرد.

یکی از از دیگر از این استدلال ها طرح برش لیزر می باشد. از طرفی به برهان دقتی که در ادامه انجام فعالیت دارااست عاقبت فعالیت زیاد قشنگ و دیده نواز خواهد شد و به این برهان عمده گزینه اعتنا صنعتگران قرار گرفته است.

هر چه دستگاه پیشرفته خیس باشد در ادامه عاقبت میزان مرغوب بودن برش را فراتر خواهد برد. که حیاتی قابلیت برش بالایی با هر نوع شکل و برنامه تلویزیونی ای می باشد.

زمانی که در ادامه ادامه نیز حالا برش دادن آهن ساختمانی با دستگاه لیزر برش آهن هستید فاصله فوکوس می بایست بالای سطح فلز باشد و در ادامه ادامه روزگار برش لیزر استیل می بایست فاصله کانونی به میزان نصف ضخامت شیت ورق زیر تر از سطح فلز قرار بگیرد.

از همین منش برشکاری گرم یک رویه برشکاری خطر آفرین محسوب می گردد. روش برش پلکسی گلاس بستگی به دستگاه برش پلکسی گلاس دارد که می تواند طلق را به مقدار و ابعاد متعدد دقیق برش (لیزرکات) بدهد.

در ادامه ادامه دعوا برش لیزر CNC (سی ان سی) دستگاه موجود قابلیت برش ورق های آهنی با ضخامت های متعدد تا 20 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر و به جهت برش ورق های استنلس استیل و آلومینیوم و گالوانیزه تا ضخامت 8 میلیمتر و طول 6 متر و عرض 2 متر را دارد. Data has ᠎be en generat ed by GSA  Co᠎nt​ent Generato​r ᠎DE᠎MO.

با به کارگیری از لیزر CO2 می قدرت برگه های ضخیم تری از استیل را برش زد. لیزر از چیزهایی هست که موجب تولید تحولات متعددی در ادامه زندگی بشر شده است.

مطلب پیشنهادی

راهکارهای ذخیره سازی یکپارچه (ONTAP9)

راهکارهای ذخیره سازی یکپارچه (ONTAP9) خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell emc, ذخیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.