ليبل گلاسه شامی نژاد

کاغذ ليبل گلاسه نوعي برگه (معمولا روکش دار) هست که با به کارگیری از تکنيک هاي چاپ افست و فلکسوگرافي قابل چاپ است.

 

همانطور که از اسم آن پيداست، از برگه ليبل براي چاپ ليبل به کارگیری مي شود.

 

چه گونه برگه ليبل وجود دارد؟

کاغذهاي ليبل مي توانند روکش، فويل و پررنگ شوند و همچنين ممکن هست در ادامه برابر آب و مواد شيميايي مقاوم باشند به طوري که برچسب ها زمان شستن اقلامي که به آن ها وصل مي شوند سقوط نکنند (مثلاً در ادامه بخش ها شستشو).

 

بسته به تکنيک و محيط گزینه استفاده، کاغذهاي روکش شده با ماشين، کاغذهاي تخته کرومولوکس و کاغذهاي پوشش دیتا شده ريخته گري درخشان بالا وجود دارد.

 

يک برگه ليبل عالی بايد چه چيزي داشته باشد؟

کاغذهاي ليبل بايد خاصیت عالي براي چاپ داشته باشند، اما، به ويژه، بايد با نيازهاي فرآيند ليبل مطابقت داشته باشند. از اين نظر، ممکن هست اضطراری باشد که مقاوم در ادامه برابر آب، پوست‌کن، ضد پارگي، مقاوم در ادامه برابر شکستگي، مقاوم در ادامه برابر روغن/شيميايي يا قابل برجسته‌سازي باشند.

 

در پايان، تمامی چيز به نياز تولید کننده بستگي دارد: چنانچه اقلامي که قرار هست برچسب گذاري شوند احتمالاً در ادامه معرض شرايط دشوار محيطي (مثلاً رطوبت) قرار مي گيرند، برگه برچسب بايد به نوع اي باشد که بتواند آن ها را تحمل کند.

 

هنگام خريد برگه ليبل چه معيارهايي را بايد در ادامه حیث بگيرم؟

اينکه کدام برگه برچسب مطلوب ترين هست به معيارهاي زيادي بستگي دارد. در ادامه اينجا به برخي از آن ها اشاره مي کنيم:

 

محيطي که برچسب ها در ادامه معرض آن قرار خواهند گرفت. چنانچه قرار هست برچسب ها در ادامه معرض يک محيط خشن قرار گيرند، برگه برچسب بايد بتواند سوای آسيب ديدن در ادامه برابر قرار گرفتن در ادامه معرض قرار گرفتن مقاومت کند.

کيفيت چاپ چنانچه به کيفيت چاپ بالا نياز است، برخي از کاغذهاي ليبل (مانند برگه گلاس ريخته گري) بايد بر سايرين ترجيح دیتا شوند.

سازگاري با دستگاه ليبلينگ برخي از کاغذهاي ليبل را مي اقتدار با طيف گسترده اي از ماشين هاي برچسب زني به کارگیری کرد، در ادامه حالي که برخي ديگر ممکن هست صرفا با چاپگرهاي جوهر افشان يا ساير ماشين هاي یگانه سازگار باشند.

هدف از برچسب. به تیتر مثال: چنانچه يک توليد کننده بخواهد که مشتريانش بتوانند برچسب را از جنس حذف کنند، در ادامه اين شکل از يک برگه ليبل قابل قطع شدن براي توليد برچسب ها به کارگیری مي شود

مطلب پیشنهادی

راهکارهای ذخیره سازی یکپارچه (ONTAP9)

راهکارهای ذخیره سازی یکپارچه (ONTAP9) خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell emc, ذخیره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.